Skip Navigation
 
Newsletter Poloniki

Koncert którego z zespołów chciałbyś zobaczyć w Paryżu.
Sztywny Pal Azji
Myslovitz
Dżem
Disco Polo
Big Cyc

Targi w Paryzu i Francji

Targi we Francji.
Podajemy kalendarz oraz przydatne informacje dotyczące targów i salonów  we Francji.
Targi we Francji to imprezy w których uczestniczą producenci z całego świata.

Mi
ędzynarodowe targi we Francji to najlepsza okazja do nawiązania kontaktu i bezpośredniej współpracy z firmami z całego świata oraz szansa na zaprezentowanie własnej firmy i pozyskanie nowych klientów.

Francja to światowa potęga w zakresie organizacji targów. Które z nich warto odwiedzić w 2010/2011 roku, gdzie uzyskać informacje na temat organizatorów i ich wymagań? Nasze stowarzyszenie znajdujace się w Paryżu, od pieciu lat służy Państwu radą i pomocą. 

Targi w Paryżu oraz regionie paryskim są dla nas, członków stowarzyszenia Polonika, wieloletnią pasją, zródłem inspiracji i sezamem nowych pomysłów.

Korzystaj
ąc z ogromnej wiedzy na temat targów francuskich , polsko- francuskie Stowarzyszenie Polonika proponuje kompletną pomoc firmom polskim odwiedzającym targi lub uczestniczącym w targach organizowanych na terenie Francji.

Udzielimy Państwu wielu przydatnych wskazówek i adresów w Paryżu, służymy pomocą w załatwieniu formalności  związanych z przyjazdem oraz pobytem we Francji.

Poniżej znajdą Państwo kalendarz oraz listę największych targów we Francji.  Niewątpliwie warto je odwiedzić a może również zaplanować ekspozycję Państwa produktów.

Reprezentantom firm odwiedzających targi proponujemy pomoc w zakresie:

- wybór i rezerwacja hotelu (Uwaga! W Paryżu często gwiazdki oraz cena hotelu nie gwarantują oczekiwanego komfortu. Dzięki naszej sugestii unikną Państwo niemiłych niespodzianek i otrzymaja gwarancje komfortu za bezkonkurencyjnie nisk
ą cene.)
- odbiór autem z lotniska i przewiezienie do hotelu (dysponujemy autem oraz kierowc
ą)
- przewóz autem na miejsce targów
- towarzyszenie w rozmowach handlowych (w języku francuskim lub angielskim, tłumaczenie na język polski)
- zwiedzanie Paryża (wycieczka rowerowa, autem lub pieszo)
- sugestia w wyborze restauracji oraz ich rezerwacja
- niezapomniane zakupy w miejscach znanych tylko Paryżanom (sklepy typu OUTLET znanych mark i kreatorów francuskich - do 80 % rabatu przez cały rok.)
- odwiezienie na lotnisko

Reprezentantom firm uczestniczących w targach francuskich proponujemy również:
- negocjacje ceny wynajmu stoiska (wbrew pozorem ceny wynajmu stoisk podlegaj
ą negocjacji)
- pomoc związana z wynajęciem stoiska na targach, jego urządzeniem
- zapewnienie profesjonalnej obsługi mówiącej w trzech językach: polskim, francuskim oraz angielskim.

Dzięki naszej pomocy Państwa pobyt we Francji będzie kojarzył się wyłącznie z miłym wspomnieniem. Będzie nam bardzo miło Państwu pom
óc...
Czekamy na kontakt. Zapytanie można przesłać na adres  biuro@polonika.eu


***
Miejsca gdzie są organizowane trzy największe targi we Francji to Paris Expo Porte de Versailles o powierzchni 590 795 m2 (przy płd granicy Paryża, znany z Foire de Paris), Paris-Nord Villepinte o powierzchni 246 000 m2 (20 km na pn od Paryża, znany z salonow odzieżowych i materiałowych, np "Premiere Vision"), Paris Le Bourget o powierzchni 80 000 m2 (14 km na pn od Paryża, znany z "Salon Aéronautique" lub salonu odzieżowo - materiałowego "Tradexpo"). Inne znane targi mają miejsce w Le Palais des Congrès de Paris, Cnit Paris La Défense, Espace Champerret, Espace Grande Arche, Carrousel du Louvre.

Organizatorzy największych i najbardziej znaczących targów we Francji to: Comexposium (organizuje m.in "Foire de Paris"), Eurovet (organizator targów mody np "Mode City") oraz Reed Expositions France (znany z targów budowlanych "Batimat" oraz dekoracyjno-meblowego "Maison&Objet").

Kalendarz targów we Francji


 
 
http://www.polonika.fr/forum-poloniki.html
http://www.polonika.eu/index.php?p=p_200&sName=poradnik-emigranta
© Copyright POLONIKA 2007 | All Rights Reserved | Wykonanie strony: MasterOs.net | Powered by Quick.Cms